PROVOZ 24/7. JE VŠAK NUTNÁ TELEFONICKÁ DOHODA TERMÍNU PŘEDEM. POKUD BYDLÍTE MIMO KLADNO, MŮŽETE VYUŽÍT NĚKTEROU SBĚRNU OPRAV BLÍŽE VAŠEHO DOMOVA. (sevcovskeprace.webnode.cz/sberny-oprav/)

 

Vítejte na stránkách firmy Ševcovské práce

Vítám Vás na stránkách  firmy Ševcovské práce - Ladislav Kníže. Provádím veškeré opravy a úpravy obuvi, brašnářského, sedlářského zboží a kožené galanterie.

Specializuji se na rozšiřování a zúžování kozaček, opravy ortopedické obuvi,

zvyšování či snižování obuvi po endoprotéze kloubu a další zakázky, se kterými Vás jinde odmítli.

Zabývám se i výrobou drobných výrobků, jako jsou například opasky, pouzdra, klíčenky, měšce, obojky, vodítka atd. dle Vaší poptávky.

V případě jakéhokoliv problému nebo dotazu mě kontaktujte. Jsem Vám vždy plně k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Mojí prioritou je neustálé zkvalitňování a vylepšování nabízených služeb. Důkazem je stále vzrůstající počet spokojených zákazníků.  Postarám se o co nejrychlejší a nejefektivnější řešení vašeho požadavku. Samozřejmostí je osobní přístup a vysoká pečlivost.

Po předchozí domluvě mě najdete na adrese: K.Čapka 318, Kladno 

Také se podívejte na můj facebook, kde naleznete více informací a fotografií.  www.facebook.com/sevcovskeprace